NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

 

 

    
  datum   město   klub/festival   projekt   info
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

ARCHIV KONCERTŮ

 

VÝUKA hry na didgeridoo

v roce 2020

 

 

 

datum město místo   info
23.-25.2021 Merboltice Spolek Hvozd  

Víkendový intezivní seminář hry na didgeridoo pro pokročílé hráče pod vedením dvou lektorů a to Ondřeje Glogara a Lukáše Pilnaje. Výuka bude probíhat ve dvouhodinových blocích pod vedením jednoho z nich.
Zdá se že to bude i slet většiny legend naší didgeridoo scény let minulých i budoucích jako ... Tomáš W., Honza H., Petra V., Radek Z. atd. což prispěje k hlavní myšlence a to sdílet a kultivovat ty nejlepší vědomosti ze hry, způsobu výuky i výroby.
Seminář se koná na usedlosti Spolku a Hvozd v malebných Merbolticích. To jest u nás doma. S tímto ohledem musí účastníci respektovat naše přání a ubytovací možnosti. Pokud tedy chcete jet někam na chlastačku/huličku do exklusivního hotýlku tak určtiě ne k nám 🙂
Naopak se můžete těšit na domací prostředí a vegetariánskou stravu v bio kvalitě. Ubytování v jedné společné místnosti, a dámy v pokojíčcích.

Covid: Ti účastníci co ho ještě náhodou neměli budou jistě tak solidární a před příjezdem si alespoň antigení test rádi udělají jako výraz ohleduplnosti k ostatním studentům a jejich rodinám. Na samotném setkání bychom mohli toto téma z diskuzí vyloučit.

Cena činí 2700,- i se stravou a ubytováním. Nutno zaslat nevratnou zálohu 500,- na účet.
Registrace pouze přes e-mail: lkpilnaj(V)volny.cz , ne přes FCB!
Další informace zde budou příbývat časem.
Těšíme se na Vás
Lukáš a Ondřej
?.?.2021 Praha 8 Libeň Komunitní zahrada Kotlaska  

 

Tímto otevíráme PRAVIDELNÝ SEMINÁŘ V JURTĚ v zahradě komunitního centra Kotlaska jenž je opravdovou oázou klidu a zeleně uprostřed Prahy. Seminář je otevřen i pro anglický mluvící hráče.

pro začátečníky 9-12:00 . .Tématem vstup do hudebního světa pomocí dechu, odstraňování zlozvyků při hraní a dýchání, vnímáné rytmu. Meditační a muzikoterpeutické hraní. zkoušení si mnoha typů nástrojů, rejstřík základních zvuků, tvorba rytmu, teoretické vysvětlení cyklického dechu. Cena 500,-Kč .

pro pokročilé 14:00 -18:00 . Intenzivní seminář zaměřený na efektivní dýchání a netradiční rytmické techniky (bez basového dronu). Tématem lednového semináře bude nastavení domácího nahrávacího systému, systematizace cvičení.

. Záměrem je dlouhodobý rovzvoj hráče s důrazem na jeho domácí vytrvalou práci . Cena 700,-/os. - 500,- pro pravidelné účastníky.


registrace na lkpilnaj(@)volny.cz !!! ne na fcb

K dispozici budou k vyzkoušení nové prodejní nástroje z mé dílny, rytmická dřívka a další příslušenství pro hráče..

Těším se na viděnou
Lukáš
www.pilnaj.com