Didglander - nahrávací přístávadlo

Tento pozemní nahrávací stojan je řešení zásadních situací pro didgeridoo hráče:

1- Chrání nástroj před odřením a špínou ulice, a chrání také podložku či podlahu před vlhkostí kapající z nástroje vložením absorbčního koberečku.

2- Umožňuje přesné nastavení vzdálenosti rekordéru / mirkofonu a nástroje díky posuvnému dřevěnému bloku s aretačním mosazným šroubem. Nástroj spočívá na koženém pásu, a tak nepřenáší nežádoucí vibrace do uchycení rekordéru či mikrofonu. To poskytuje vynikající podmínky pro zachycení hudebního nápadu, zvukového experimentu či přímého odposlechu během hlučných seminářů. A to vše bez kabelování či zapnutí vašeho PC.

3- Toto "nahrávací přistávadlo" je sbalitelné během minuty do pohledného obalu o rozměrech 10x11x24cm a váze 1225g. Vyrobeno z přírodních materiálu : olšové dřevo, telecí kůže, povrchová úprava šelakem a směsí olejů a vosků. Rukodělně zhotoveno ve spolupráci s řemeslníky v naší vesničce Merboltice. Každý kus je originál s mírnou odlišností vzhledu.

Možnosti použití: pouze jako chránič didgeridoo na pouliční hraní, je skombinovatelný s držákem na rekorder či mikrofon.

 

 

Rekapitulace:

1: obal na didglander

2: jak se rozbaluje, místo cca 8 x 16 x 3,5 cm (Tascam DR 100) pro váš rekordér. Není součástí produktu!

3: obsah balení: Kožený obal, základní stojan, dřevěný blok držící rekordér, adapter s kulovou hlavou a standartním závitem 1/4´´ , měděná rekuce ze závitu 1/4´´ na standartní závit mikrofoních objímek, absobční kobereček

4: jak lze umístit rekorder, popřípadě jak si z recorderu udělat odposlech

5: na mikrofon si musíte pořídit objímku, není součástí balení

6: ilustrační foto: didgeridoo se opírá do didglanderu v optimální a neměnné vzdálenosti od mikrofonu. Didgeridoo ani mikrofon nejsou součástí balení. : )

Cena:   3600 Kč

 

TUTORIAL VIDEO

 

Foto z dílny.